top of page

Türkiye'nin En Lüks Wix 

Site Kurma Hizmeti

Markalaşma sürecinize çözüm ortağı olmak için buradayız. Profesyonel Wix internet sitesi tasarımları ve eşsiz marka kimlikleri oluşturuyoruz.

Felsefemiz

Her bir insanın farklı bir karakteri olduğu gibi her bir markanın da farklı bir duruşu, iletmek istediği mesajı ve sunduğu bir değeri var.

 

Bu zamana kadar eşsiz tasarımlar oluşturarak değerli markaların içsel önemlerini internete taşırken çözüm ortağı olduk.

"Sanatın amacı, varlıkların dış görünümlerini değil, onların içsel önemlerini temsil etmektir." - Aristoteles

02.

Marka Kimliği Tasarımı

Kopya olmayın, markanız eşsiz ve fark yaratacak tasarımları hak ediyor. Tasarım felsefemiz düsturunda benzersiz ve markanızı yansıtacak marka kimliği tasarımları oluşturuyoruz.

01.

Premium Wix Site Tasarımı

Eşsiz tasarımlara sahip ve aynı zamanda işinizi dijitale taşıyabileceğiniz wix site kurma hizmeti sunuyoruz. Özenle oluşturduğumuz wix site oluşturma adımlarını şimdi inceleyebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

03.

Wix Site Danışmanlığı

İşinizi büyütmek için deneyimlerimizden yararlanın. Ulusal ve uluslararası alanda yıllarca birbirinden farklı projeler üzerinde çalıştık, bu alanda elde ettiğimiz deneyimlerimizi markanızın ve işinizin verimini arttırmak için kullanıyoruz.

Yararlanacağınız Fırsatlar

Özel Müşteri Hattı

Çalıştığımız değerli markalara her zaman önem vermişizdir. Bu yüzden sorunlarınıza hemen çözüm bulabilmeniz için size özel hattımıza ulaşabilirsiniz.

%50 Wix İndirimleri

Tarafımızdan size indirimlerin ne zaman olacağına dair sunacağımız bilgiler sayesinde çeşitli indirimlerden yararlanma fırsatına sahip olabileceksiniz.

1 Yıllık Ücretsiz Domain

Yönlendirmelerimiz sayesinde Wix üzerinden 1 yıllık ücretsiz domain elde edebilir ve bu hakkınızı istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Uygulama Kuponları

Yönlendirmelerimiz sayesinde Wix üzerinden çeşitli uygulamaların kuponlarını elde edebilir ve işiniz için bir fırsat yakalayabilirsiniz.

Eşsiz Tasarımlar

Yalnızca işletmenize özel ve markanızın değerini yansıtacak tasarımlar oluşturuyoruz. Böylece sektörde hem eşsiz hem de prestij sahibi olabilirsiniz.

Tasarım Süreci Sonra Destek

Sizleri önemsiyoruz ve bunun için tasarım sonrasında dahi iletişim kanallarımızı sürekli aktif tutuyor ve teknik destek sağlıyoruz.

Daha öncede bir çok kez Web sitesi yaptırma deneyimim oldu. İlk kez bu kadar titiz, temiz, zamanında, hızlı ve revizeye ihtiyaç duymadan bir hizmet aldım. Son derece pratik ve hızlı çözümler ile sitemi güzelleştirdiği için kendisine teşekkür ediyorum.

Ebru Şener

Ahmet bey inanılmaz profesyonel bir çözüm ortağı. Çok kısa bir sürede Tam istediğimiz gibi bir e-ticaret sitesi yaptı. Kendisine emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Başka bir projemiz olursa kesinlikle kendisiyle hiç düşünmeden tekrar çalışmak isterim.

Beytullah Durası

Luftlab

Ahmet bey'e çok teşekkür ederiz çalışma için. Beklentilerimizi çok iyi analiz etti ve istediğimiz gibi projeyi tamamladı.Çok küçük revizyonlar yaptık proje üzerinde. Bu da çalışmaya başlamadan önce markamızı ne kadar iyi tahlil ettiğinin bir göstergesi. Tekrar çok teşekkür ederiz.

Serdan Turnalı

Bizimle Çalışan

Değerli Markalar

Zamanında ve bütçe dahilinde başarıyla tamamlanan Wix internet sitesi ve marka kimliği çalışmalarımız, mutlak müşteri memnuniyeti sağlarken kalite sözümüzü yerine getirmenin harika birer örnekleridir. Sizler de çalıştığımız değerli markaların arasında yer almak için bizimle iletişime geçebilir ve markanızın hak ettiği tasarıma sahip olabilirsiniz.

Blueclip | Wix İnternet Sitesi Tasarımı | 2022

Formova | Wix İnternet Sitesi Tasarımı | 2022

Betakorp | Wix İnternet Sitesi Tasarımı | 2022

Dvora Italia | Wix E-ticaret Sitesi Tasarımı | 2022

Doğa Dostu Tasarım

​Hizmet verdiğimiz her proje başına 10 ağaç dikerek çevremizi yeşillendiriyor ve tasarım sektöründe bir farkındalık oluşturmak adına çabalıyoruz. ​ "Doğa bekçi ile değil, sevgi ile korunur." düsturuyla Hareket ediyoruz. Biz doğayı seviyor ve daha yeşil bir ülke için çabalıyoruz.

Şimdi Keşfet

Prestijin Teknolojiyle Buluştuğu Nokta

Wix İnternet Sitesi Tasarım Sürecini Yeniden Tasarladık

Markanızın hak ettiği tasarımı elde edeceği tasarım sürecini sektör standardı haline getirecek yepyeni bir deneyim tasarladık.

Eşsiz Sürecimiz

Wix internet sitesi kurma sürecimiz önceki müşterilerimizin deneyimiyle eşsiz bir hâle getirdik. Sürecimiz tanışma toplantısı, site tasarımı, mobil optimizasyon, SEO optimizasyonu olmak üzere 4 adımdan oluşmaktadır.

01 Tanışma Toplantısı

İnternet sitesi tasarım sürecinin detaylarının konuşulduğu toplantı. Ayrıca bu toplantı sonrası ileteceğimiz rapor sayesinde süreci bu dosya üzerinden takip edebilme şansınız olacak.

02 Wix Site Tasarımı

Süreci tasarlanan her sayfa için istişare edildikten sonra diğer sayfaların tasarımına devam edilmesi şeklinde sürekli iletişim halinde kalarak yönetiyoruz.

03 Mobil Optimizasyon

İnternet sitelerine mobilden giriş oranının %94 olduğunu biliyor muydunuz, işte biz de bu yüzden özellikle sitenizi mobile uyumlu hâle getirmek için özenle sitenizi optimize ediyoruz.

04 SEO Optimizasyonu

İnternet sitenizin tüm tasarım süreçlerini tamamladıktan sonra sitenizi Google'a indeksleyerek Wix site kurma sürecini tamamlamış oluyoruz.

bottom of page